Strona główna >>  Runtastic >>  Elektronika >>  Gps i nawigacja >>  Runtastic colored wristbands for orbit set 3 gps i nawigacja elektronika

Kategorie

Runtastic colored wristbands for orbit set 3 gps i nawigacja elektronika
€31.00  €15.50Oszczędzasz: 50%
  • Kod produktu: Z2YATBS5-369
  • 1000 Sztuk w magazynie
  • Runtastic gps watch i nawigacja elektronika
  • Runtastic colored wristbands for orbit set 1 gps i nawigacja elektronika
  • Runtastic colored wristbands for orbit set 3 gps i nawigacja elektronika
  • Runtastic orbit gps i nawigacja elektronika
Runtastic colored wristbands for orbit set 3 gps i nawigacja elektronika_checkout
runtastic colored wristbands for runtastic orbit set 3 elektronika gps i nawigacja
jeden rozmiar dla wszystkich
elastyczne dopasowanie i wygodne
stylowy, niezawodne poręczny akcesoria
łatwo zmienić: zajmuje tylko chwilę!
zawiera: neon rose, soczyste cytryny, peacock zielony
życie jest więcej zabawy z naszymi kolorowymi opaskami dla runtastic orbit! udać się na metę z kumplem? szukam zachwyci młodych i starych w swoim rodzinnym obiedzie? orbit to musi mieć w podróży służbowej? mamy kolorów zadowoli każdego i na każdą okazję. dostosowywanie nigdy nie było tak łatwe i przyjemne!
zaskocz swoich bliskich z naszej najnowszej zestaw w olśniewających kolorach neonowych w tym roku! uwaga: można kochać ich tak dużo dostaniesz zestaw dla siebie, zbyt ... jak o sportowych świeży, nowy wygląd w 2015 roku?
nasze kolorowe opaski dla runtastic orbit - nowy, 24 godzin urządzenie lokacyjne z runtastic - są dostępne w trzech różnych zestawach, w tym trzy (3) każdy opaski. wybierz sunshine żółty + pomarańczowy + potężny zwyczajne różowy aby odważne stwierdzenie, zieleń wojskowa + stal szary + kryształ biały bardziej poważnego stylu, lub neon rose + luscious lemon + peacock zielony dla pogodnym, sportowy wygląd. produkt zawiera tylko kolorowe opaski na rękę. urządzenie śledzenia sprzedawane oddzielnie.
zawsze wyglądają i czują się najlepiej, z runtastic orbit kolorowe opaski na rękę!
w tym momencie, runtastic colored wristbands for runtastic orbit set 3 jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. w runtastic online warszawa , można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu elektronika i w kategorii gps i nawigacja . posiadamy szeroki wybór gps i nawigacja dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.
runtastic - elektronika - gps i nawigacja