Strona główna >>  Interphone cellularline >>  Elektronika >>  Intercom >>  Interphone cellularline urban twin pack intercom elektronika

Kategorie

Interphone cellularline urban twin pack intercom elektronika [8c8o4CEb-73]Interphone cellularline urban twin pack intercom elektronika
Move your mouse over image or click to enlarge
  • Interphone cellularline urban twin pack intercom elektronika
Interphone cellularline urban twin pack intercom elektronika
€222.32  €66.70Oszczędzasz: 70%
  • Kod produktu: 8c8o4CEb-73
  • 1000 Sztuk w magazynie
  • Interphone cellularline f5mc intercom czarny elektronika
  • Interphone cellularline tour individual intercom elektronika
  • Interphone cellularline urban twin pack intercom elektronika
  • Interphone cellularline sport twin pack intercom elektronika
  • Interphone cellularline f5mc twin pack intercom czarny elektronika
Interphone cellularline urban twin pack intercom elektronika_checkout
interphone cellularline interphone urban twin pack elektronika intercom
twój towarzysz miasta.
interphone urban interkom do stosowania miasta ów dynamiczny, niezawodny i kompatybilny ze wszystkimi rodzajami kasków dostępnych na rynku.
z interphone urbana, można odbierać połączenia podczas dojazdów między pracą a domem, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami z nawigatora bluetooth®, aby dotrzeć do dowolnego miejsca i bezpiecznie. ale interphone miejska jest również dobre dla ludzi, którzy kochają podróżować poza granicami miasta wraz z ich partnerami, ponieważ zapewnia łatwe ów komunikacji pilot pasażerskich istotne dla przeżywa emocje podróż razem.
dzięki długiej żywotności baterii, podróżowanie motocyklem nigdy nie będzie taka sama. interphone miejski jest wyposażony w łączność bluetooth® dla muzyki i gps navigator, a wraz z radiem fm, a także jest łatwy w obsłudze interkom, który zapewnia pełny zestaw funkcji i działa doskonale w każdych warunkach pogodowych.
szukasz interphone cellularline interphone urban twin pack? w interphone cellularline cena warszawa znajdziesz wszystkie rodzaje produktów intercom od najlepszych producentów. na przykład interphone cellularline, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu motocykle-wyposazenie.
interphone cellularline - elektronika - intercom

Interphone cellularline urban twin pack intercom elektronika